APIE MUS

Mes nežadame, mes dirbame. Dirbame atsakingai, profesionaliai ir laikomės visų numatytų terminų. Mes rūpinamės kompiuteriais ir biuro įranga, nes mums svarbu, kad viskas veiktų nepriekaištingai. Mes – IT BANKAS!

Mūsų patirtis kopiuterių ir jų sistemų priežiūros, biuro įrangos priežiūros, programinės įrangos kūrimo srityse auga kasdien. Jūsų protingas pasirinkimas, leis sutaupyti laiko ir pinigų, mes visada žinome ką reikia ir kaip reikia daryti!

IT BANKO klientai – vienos didžiausių Lietuvoje ir už jos ribų veikiančios kompanijos, padedame ir smulkiajam verslui bei individualiams vartotojams. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas išsiaiškinant klientų poreikius, suteikiant optimalius sprendimus ir patikimą priežiūrą.

Mūsų veikla apima šias sritis:

Lošimų automatų aptarnavimas:
IGT, EGT, Atronic, Novomatic, Bally, Barcrest automatų priežiūra, Cashless sistemų priežiūra (Spielo, Ritzio , SAS protokolai).

Stebėjimo ir video sistemų priežiūra:
Kameros, kabeliai ir jungiamieji saitai su IP stebėjimo sistemomis (AMERICAN DYNAMICS, Intellex, GeoVision, Chateau, “Panasonic”, “Samsung”) ir t.t.

IT priežiūra:
Biuro ir lošimo namų (kazino) sistemų priežiūra, ugniasienės, duomenų bazės, serverio sistemos palaikymas ir priežiūra.

Programavimas:
Kalbos: C#, C++, Delphi, Visual Basic, .NET, PHP, HTML, SAS protocol
Duomenų bazės: Oracle, SQL, MySQL, Firebird